Özellikler


Mağaza

Blink! oyun mağazasında aksiyon, strateji, macera v.b. gibi popüler oyun türlerine göre gruplandırılmış yüzlerce ücretsiz oyun ile ilgili ekran görüntülerine ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz oyunları bilgisayarınıza çok kısa bir süre içerisinde indirebilir ve kurulum zahmetine girmeden tek tık ile oynamaya başlayabilirsiniz.

Eğer oyun ile ilgili güncelleme paketleri yayınlanmışsa Blink! otomatik olarak oyunlarınızı son sürüme güncelleyecektir. Böylece her zaman oyunlarınız güncel kalacaktır.


Oyunlarım

Blink! mağazadan indirmiş olduğunuz oyunlara dilediğiniz zaman Oyunlarım sekmesinden ulaşabilir ve oyun güncelleme, oyun başlatma işlemlerini buradan kolaylıkla yapabilirsiniz.


Anti Hile

Çevrimiçi oyunlarda, oyuncuların adil şartlarda rekabet edebilmelerini güvence altına alan anti hile teknolojisi Blink! ile bütünleşik olarak çalışır.


Arkadaşlar

Arkadaşlarınızla Blink! üzerinden anlık mesajlaşabilir ve sesli görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, arkadaşlarınız çevrimiçi olduğunda veya oyun açtığında Blink! sizi sesli ve/veya görsel olarak bilgilendirir. Böylece arkadaşlarınız ile Blink! üzerinden her zaman iletişim halinde olabilirsiniz.


Topluluk

Blink! arkadaşlarınızla birlikte ortak bilgi ve medya paylaşımında bulunabileceğiniz bir ortam sunar. Dilerseniz arkadaşlarınızla mesaj, fotoğraf veya video paylaşabilir ve arkadaşlarınızın göndermiş olduğu içeriklere yorum yazabilirsiniz.


Oyun Geliştirici

Bireysel veya kurumsal oyun geliştiricileri, geliştirmiş oldukları oyunlarının tanıtımını ve yayınını Blink! mağaza üzerinden kolaylıkla yapabilirler. Oyun geliştiriciler için özel olarak tasarlanmış, kullanıcı dostu arayüzü ile oyun geliştirici paneli oyun geliştiricilerin hizmetinde. Üstelik tek kuruş dahi ödemeden!